مشاوره ایزو

_

مشاوره ایزو کانسالت سنتر

هنگامی که تیم شما در سازمان تصمیم به اخذ گواهینامه های بین المللی می نماید با شروع یک چالش بزرگ و هیجان انگیز مواجه می شوید. احساس غرق شدن در دنیایی از استاندارد ها می کنید؟ نگران نباشید، برای دریافت مشاوره ایزو کانسالت سنتر به صورت  رایگان به متخصصان با تجربه ما اعتماد کنید تا در این راه، همراهی تان کنند. در جلسه مشاوره اطلاعات خود را در رابطه با استانداردهای مورد نیاز سازمانتان گسترش می دهید و یک متخصص ارزیابی می کند که آیا برای صدور گواهینامه آماده هستید یا خیر. از راهنمایی کارشناسان برای رهایی از سردرگمی و اینکه ببینید در مرحله بعد چه کاری باید انجام دهید؛ بهره مند می شوید. داستان واقعی چالش ها و موانع اجرای این استانداردها را بشنوید و کشف کنید که چگونه گواهینامه می تواند برای شرکت شما مفید باشد.

سازمان هایی که به دنبال دریافت گواهینامه ایزو هستند بایستی فرآیندی را طی کنند که در آن الزامات استاندارد مربوطه (معمولاً با کمک مشاور ایزو) ایجاد می شود و سپس یک مرجع صدور گواهینامه ISO سازمان را ممیزی می کند و در صورت موفقیت آمیز بودن ممیزی سازمان، گواهی صادر می کند. بدون شک بازار رقابتی امروز و افزایش سطح انتظارات مشتریان نیازمند رویکرد علمی و منطقی به مدیریت و کیفیت است. زیرا اثر آشکار عملکرد مدیریت؛ افزایش مستمر کیفیت در ارائه خدمات است.
استانداردها توسط سازمان ها برای مدیریت جنبه های مختلف خدمات و فعالیت های سازمانی استفاده می شود و ISO یکی از این استانداردها است؛ در این زمینه تعاریف زیادی وجود دارد.
طبق تعریف موسسه استاندارد بریتانیا (BSI)، استانداردها روشی پذیرفته شده برای انجام کارها هستند. ISO در خصوص استانداردسازی تعاریف زیر را ارائه کرده است:
استاندارد سندی است که حاوی قوانین، دستورالعمل‌ها و ویژگی‌هایی برای فعالیت‌ها یا نتایج آن‌ها برای استفاده عمومی و مکرر است که با اجماع ارائه می‌شود و توسط یک سازمان شناخته‌ شده تأیید می‌شود و هدف آن دستیابی به نظم مطلوب در یک زمینه خاص است.
در سازمان‌های کوچک که سیستمی وجود ندارد، احتمالاً نحوه انجام کارها در جایی ثبت نمی‌شود. آنچه ISO پیاده می کند؛ نوشتن و ثبت روش ها، رویه ها، راهنماها، فرم ها و مستندات است. ISO تضمین می کند که همه می دانند چه کاری باید انجام دهند و تعهد به کار بر اساس دستورالعمل های ساختاریافته و منظم ساخته شده است. بنابراین از طریق ISO  زمان، پول و منابع به صورت بهینه استفاده می شود. برای افزایش بهره وری و اثربخشی سازمان،  نحوه انجام کارها بر اساس ISO از طریق یک رویکرد سیستمی مدیریت می شود. در واقع ISO تضمین می کند که هیچ چیز مهمی از قلم نیفتد و هرکسی مسئول کاری است که انجام می دهد.
امروزه سازمان ها برای دستیابی به برتری و عملکرد رقابتی در سطح جهانی نیازمند رعایت حداقل الزامات در رابطه با محیط، کارکنان، مشتریان، رقبا، جامعه، تامین کنندگان و غیره می باشند و لذا متعهد به اخذ ISO در حوزه فعالیت خود می باشند. سازمان‌ها برای نشان دادن تعهد خود به جلب رضایت ذینفعان و داشتن وجهه مناسب در سطح تعاملات ملی و بین‌المللی نیازمند تأیید نهادهای معتبر مانند ISO هستند. اثربخشی تصمیمات و دستیابی به نتایج مطلوب به منظور تعیین خط مشی ها در گرو شناسایی روش های است که همگی از طریق اجرای صحیح و کامل استانداردهای ISO قابل دستیابی است.

مشاور ایزو چراغ راه دستیابی به رشد و توسعه مطلوب شرکت ها می باشد. وی ابتدا استاندارد مناسب فعالیت های سازمان را معرفی و سپس کلیه مراکز اعطای این استانداردها را به متقاضیان معرفی و اعتبار سنجی می کند.

مشاور هزینه و زمان هر یک از استانداردهای معتبر ISO را برای متقاضی با توجه به مراکزی که آن را اعطا می کنند تعیین می کند. از طرفی سختی های بدست آوردن ISO  و مسیرهای مختلف؛ تلاش های متفاوتی را می طلبد. مشاور با توجه به زمان در اختیار متقاضی و هزینه اخذ ISO، متقاضی را راهنمایی می کند. خوب است با استفاده از مشاوره معتبر، راه‌های کوتاه‌تر، آسان‌تر و ارزان‌تری برای دریافت ISO در نظر بگیرید.

مشاوره رایگان چگونه کار می کند؟

ما زمان مناسبی را برای صحبت از طریق تماس تلفنی با هم برنامه ریزی می کنیم.
برای ورود به دنیای استانداردها و تجربه ای اثربخش برای شما و سازمانتان به جلسه مشاوره بپیوندید. می توانید انتظار یک تماس بدون استرس و بدون مشکل را داشته باشید؛ شما می توانید هر سوالی که دوست دارید بپرسید! و اگر نمی دانید از کجا شروع کنید یا چه چیزی را بپرسید، ما می توانیم شما را راهنمایی کنیم. بیشتر از همه، می توانید روی جلسه مشاوره خود حساب کنید که عملی، مفید و بسیار ارزش وقت شما را دارد.

در پایان جلسه مشاوره، شما با استانداردهای مرتبط با کسب و کارتان آشنا شده و با کمک کارشناسان ما  مناسب ترین گواهینامه و استاندارد را با توجه به اهداف سازمانتان انتخاب می نمایید که مشاوران ما پشتیبان شما برای این انتخاب هوشمندانه خواهند بود.