استقرار و پیاده سازی ایزو و گواهینامه های مرتبط با کسب و کار

_

پس از جلسه مشاوره و تصمیم سازی برای سازمان که کدام گواهینامه و ایزو مناسب سازمان شما می باشد، اقدام به استقرار و پیاده سازی ایزو مربوطه می شود.

مشاوران ما مانند چراغ راهنما، شما را در استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت همراهی می نمایند. بدین صورت به هدف خود و اخذ گواهینامه مربوطه دست می یابید.

در این مسیر کارشناسان ما به شناخت سازمان و کسب و کار شما می پردازند. عارضه یابی و مستندسازی صورت می پذیرد.

در این مرحله با توجه به نوع گواهینامه متناسب با سازمان شما؛ در ابتدا فرآیندهای سازمان تعیین می گردند. تمامی مستندات و فرم های مورد نیاز برای سازمان تعریف می شود. دستورالعمل ها و روش های اجرایی، متناسب با فرآیندها و معیارها تعیین می گردند.

به صورت کلی، تمامی تمهیدات متناسب با نوع گواهینامه در سازمان فراهم آورده می شود.

با سپردن استقرار و پیاده سازی ایزو و سیستم مدیریت کیفیت خود به ما از سیستمی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا بهره مند می شوید. با آرامش خیال از مزایای استقرار و پیاده سازی استاندارد بهره مند می شود. در پی آن افزایش سود و بهره وری را به ارمغان می آورید.

در ایزو کانسالت سنتر، با خیالی آسوده از صفر تا صد اخذ گواهینامه های مربوط به کسب و کارتان را به ما بسپارید و از خدمات ما بهره مند شوید. مشاوران برجسته ما که با سازمان ها و کارخانجات بزرگی همکاری داشته اند، در این زمینه همراهتان خواهند بود.

استقرار و پیاده سازی ایزو و استاندارد

استقرار و پیاده سازی ایزو و گواهینامه های مرتبط با کسب و کار